Ostatnio dodane fotki

Abu Cardinal
Abu Cardinal
Abu Cardinal C3, C4, C4X, C5
Insygnia nieznane

Strony partnerskieNasz Banner

Stare Kołowrotki

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście online: 1

· Użytkownicy online:


· Łącznie użytkowników: 384

· Najnowszy użytkownik: GreenArrowOrego

Zobacz temat

 Drukuj temat
Arek Pawlak
Forum jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników.

Każdy użytkownik, rejestrując się, jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem. Jego nieznajomość nie będzie powodem do zmniejszania kary w przypadku jego złamania.

1. Forum "STARE KOŁOWROTKI" jest umieszczone na stronie o adresie www.starekolowrotki.pl i dalsze odniesienia regulaminu do tej nazwy, dotyczą tylko tego adresu url.

2. Użytkownik ma prawo do jednorazowej rejestracji w serwisie STARE KOŁOWROTKI.

3. Zabronione jest użycie w nazwie użytkownika, jak i używanie w treści postów i komentarzy słów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe, antysemickich, rasistowskich i obrażających uczucia religijne. Osoby obrażające w jakikolwiek sposób innych użytkowników, będą natychmiast usuwane z serwisu.

4. Zakazane jest umieszczanie treści niezgodnych z prawem lub łamiących prawa autorskie, a także treści naruszających normy moralno-społeczne.

5. Zabrania się umieszczania w treści jawnej i ukrytej reklamy, pornografii, jak również przekierowania na strony z takimi treściami.

6. Postaraj się pisać poprawnie. Pamiętaj - pisząc poprawnie pokazujesz szacunek dla innych użytkowników, oszczędzasz czas moderatorów. Nie pisz postów dużymi literami.

7. Zanim założysz nowy temat, przeszukaj forum w poszukiwaniu odpowiedzi.

8. Pisząc nową wiadomość umieść ją w odpowiednim dziale.

9. Nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach.

10. Zakładając nowy temat nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść.

11. Precyzyjnie formułuj pytania.

12. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką forum lub naruszających normy społeczne.

13. Administratorzy i moderatorzy mają prawo do edycji, zmiany, zamknięcia, a nawet usunięcia tematu lub wpisu bez ostrzeżenia.

14. Serwis STARE KOŁOWROTKI nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników treści na forum. W przypadku wykrycia treści naruszających prawa osób trzecich, ewentualne roszczenia należy kierować do osoby zamieszczającej te treści na łamach serwisu.

15. Materiały zamieszczone przez użytkowników w serwisie stanowią jego integralną całość i nie będą usunięte po zablokowaniu konta użytkownika.

16. Regulamin dotyczący zamieszczania zdjęć , jest dostępny poniżej.
 
Arek Pawlak
Regulamin działu GALERIA oraz zasady dodawania zdjęć do blogów i forum.

1. Forum "STARE KOŁOWROTKI" jest umieszczone na stronie o adresie www.starekolowrotki.pl i dalsze odniesienia regulaminu do tej nazwy, dotyczą tylko tego adresu url.

2. Każdy zarejestrowany użytkownik forum tematycznego STARE KOŁOWROTKI posiada możliwość zgłaszania zdjęć do albumów tematycznych w dziale GALERIA ZDJĘĆ oraz do zamieszczania ich w odpowiednich tematach forum.

3. Użytkownik forum tematycznego STARE KOŁOWROTKI dodający zdjęcie do galerii lub zamieszczając je na forum, zobowiązany jest do przestrzegania ustawy o prawach autorskich, tzn. zamieszczone zdjęcie musi być jego własnością lub musi on posiadać zgodę autora zdjęcia na bezterminową publikację zamieszczonego zdjęcia na łamach forum STARE KOŁOWROTKI. Jednocześnie użytkownik zamieszczając zdjęcie, zgadza się na bezterminową publikację zamieszczonych przez niego zdjęć na łamach tego serwisu.

4. Wypełniając formularz zgłoszeniowy zdjęcia do Galerii, należy wybrać odpowiedni do tematyki zdjęcia album, dodać tytuł zdjęcia, oraz odpowiedni dla niego opis.

5. Zgłoszone zdjęcie przed dodaniem do Galerii zostanie zweryfikowane przez administratora pod kątem regulaminu i w przypadku pomyślnej weryfikacji dodane do GALERII ZDJĘĆ. Zdjęcia dodane do hostingu oraz forum będą po ich zamieszczeniu weryfikowane przez administrację pod kątem niniejszego regulaminu.

6. Zdjęcia do forum wolno dodawać tylko poprzez wewnętrzny hosting zdjęć. Zamieszczanie zdjęć z innych serwisów jest zabronione. Zdjęcia niezgodne z tym punktem będą usuwane przez administrację.

7. Akceptowane będą tylko zdjęcia dobrej jakości, estetyczne, nie łamiące norm etycznych i ogólnie przyjętego dobrego smaku.

8. Administrator ma prawo zmienić docelowy album zdjęcia, odstąpić od akceptacji w przypadku zdjęcia niezgodnego z tym regulaminem lub usunąć je z galerii ogólnej, hostingu zdjęć lub z forum.

9. Użytkownicy mają prawo dokonywać oceny zdjęć i umieszczać pod nimi komentarze.

10. Komentarze pod zamieszczonymi zdjęciami o treści::
- obraźliwej,
- niecenzuralnej,
- niezgodnej z prawem,
- stanowiącej reklamę, lub ofertę kupna - sprzedaży,
będą usuwane przez administrację, łącznie z wyciągnięciem konsekwencji dyscyplinarnych w stosunku do osób je zamieszczających.

11. Regulamin działu GALERIA oraz zasady dodawania zdjęć do blogów i forum wchodzą w życie z dniem ogłoszenia.
 

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.03
4,173,049 unikalne wizyty