Ostatnio dodane fotki

Abu Cardinal
Abu Cardinal
Abu Cardinal C3, C4, C4X, C5
Insygnia nieznane

Strony partnerskie

Nasz Banner

Stare Kołowrotki

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście online: 1

· Użytkownicy online:

· Łącznie użytkowników: 371

· Najnowszy użytkownik: Chart

Zobacz temat

Drukuj temat
wOJCIECH
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Jestem Wojtek, pochodzę z okolic Bydgoszczy a obecnie mieszkam w Szczecinie. Swoją przygodę ze starymi kołowrotkami zacząłem od prezentu od ojca, którym były Germina, Prexer i Skalar.
Na początku zdobiły pokój na regale z książkami a ja aktywnie zajmowałem się wędkowaniem. Startowałem w zawodach, generalnie każdy weekend byłem nad wodą. A później wszystko wysypało się przez.... studia! Wylądowałem w Szczecinie, bez znajomych, nie znając miasta, z dziadową stancją i zajęciami na uczelni od 8 do 20. Jako, że oddech złapałem dopiero na 3im roku postanowiłem coś zrobić w kierunku dawnej pasji. O chodzeniu nad wodę nie było mowy [czas], o zawodach też [czas i pieniądze], tak więc postanowiłem zbierać starocie. Budżet marny, jak to na studiach, to też pierwsza wizyta a allegro i jeszcze wtedy tablicy trochę mnie przeraziła. i tak przez te kilka lat "ciułałem'' delfiny i inne podobnie tanie i popularne kręcioły.
Później była obrona i do pracy narodzie! Pierwsze 3 lata pracy były w zasadzie podobne do 1szych 3ech lat studiów - impass. Jednak przez całe 3 lata towarzyszył mi pazur drapiący ego kolekcjonera. Po wszystkich tych przygodach wróciłem do zbierania. Zacząłem poszukiwać informacji o producenach, gormadzić stare rysunki techniczne, generalnie wszystko w jednej tematyce.
Na chwilę obecną uzbierałem kilkadziesiąt kołowrotków.

Cieszę się, że odnalazłem także formy organizacji takie jak to forum! To krzepiące, że jest nas więcej.

Dziekuję za możliwość dołączenia i dyskusji. W miarę możliwości i czasu będę uczestniczył w forum.

Pozdrawiam,
Wojtek

Marek
cześć

Tetryk I
Witamy kolejnego pasjonata Uśmiech
Byłem w Szczecinie tydzień temu, kupowałem łajbę do pływania po Odrze.
Szkoda, że się nie spotkaliśmy Z przymrużeniem oka

Zweitakter
Powitać kolejnego nawiedzonego Uśmiech
W Szczecinie jeszcze nie dawno "straszył" na OLX czarny rex 64 za 9 zł tylko odbiór osobisty Uśmiech
Kolekcjonersko okaz mocno taki sobie ale na bombę czy cięższy spławik oraz lżelszego federa można się śmiało pobawić Uśmiech
Przeleżałem pod śniegiem 60 lat i nowoczesność do mnie nie przemawia Uśmiech

wOJCIECH
Szczecinianie są specyficzni :-P

gdyby była potrzebna pomoc w moim rejonie to piszcie śmiało!

Cezary
Witamy na oddziale Yahoo

Arek Pawlak
Witaj na forumUśmiech

Cezary
Wojtek podziel się z nami swoimi zbiorami ????

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
3,908,637 unikalne wizyty