Ostatnio dodane fotki

Insygnia nieznane
Sp.Sprzęt Rybacki Warszawa Art.2
Wystawa zabytkowych kołowrotków - Powidz 2016
Wystawa zabytkowych kołowrotków - Powidz 2016

Strony partnerskie

Nasz Banner

Stare Kołowrotki

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście online: 2

· Użytkownicy online:

· Łącznie użytkowników: 354

· Najnowszy użytkownik: mirasmaks2

Zobacz temat

Drukuj temat
wOJCIECH
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Jestem Wojtek, pochodzę z okolic Bydgoszczy a obecnie mieszkam w Szczecinie. Swoją przygodę ze starymi kołowrotkami zacząłem od prezentu od ojca, którym były Germina, Prexer i Skalar.
Na początku zdobiły pokój na regale z książkami a ja aktywnie zajmowałem się wędkowaniem. Startowałem w zawodach, generalnie każdy weekend byłem nad wodą. A później wszystko wysypało się przez.... studia! Wylądowałem w Szczecinie, bez znajomych, nie znając miasta, z dziadową stancją i zajęciami na uczelni od 8 do 20. Jako, że oddech złapałem dopiero na 3im roku postanowiłem coś zrobić w kierunku dawnej pasji. O chodzeniu nad wodę nie było mowy [czas], o zawodach też [czas i pieniądze], tak więc postanowiłem zbierać starocie. Budżet marny, jak to na studiach, to też pierwsza wizyta a allegro i jeszcze wtedy tablicy trochę mnie przeraziła. i tak przez te kilka lat "ciułałem'' delfiny i inne podobnie tanie i popularne kręcioły.
Później była obrona i do pracy narodzie! Pierwsze 3 lata pracy były w zasadzie podobne do 1szych 3ech lat studiów - impass. Jednak przez całe 3 lata towarzyszył mi pazur drapiący ego kolekcjonera. Po wszystkich tych przygodach wróciłem do zbierania. Zacząłem poszukiwać informacji o producenach, gormadzić stare rysunki techniczne, generalnie wszystko w jednej tematyce.
Na chwilę obecną uzbierałem kilkadziesiąt kołowrotków.

Cieszę się, że odnalazłem także formy organizacji takie jak to forum! To krzepiące, że jest nas więcej.

Dziekuję za możliwość dołączenia i dyskusji. W miarę możliwości i czasu będę uczestniczył w forum.

Pozdrawiam,
Wojtek

Marek
cześć

Tetryk I
Witamy kolejnego pasjonata Uśmiech
Byłem w Szczecinie tydzień temu, kupowałem łajbę do pływania po Odrze.
Szkoda, że się nie spotkaliśmy Z przymrużeniem oka

Zweitakter
Powitać kolejnego nawiedzonego Uśmiech
W Szczecinie jeszcze nie dawno "straszył" na OLX czarny rex 64 za 9 zł tylko odbiór osobisty Uśmiech
Kolekcjonersko okaz mocno taki sobie ale na bombę czy cięższy spławik oraz lżelszego federa można się śmiało pobawić Uśmiech
Przeleżałem pod śniegiem 60 lat i nowoczesność do mnie nie przemawia Uśmiech

wOJCIECH
Szczecinianie są specyficzni :-P

gdyby była potrzebna pomoc w moim rejonie to piszcie śmiało!

Cezary
Witamy na oddziale Yahoo

Arek Pawlak
Witaj na forumUśmiech

Cezary
Wojtek podziel się z nami swoimi zbiorami ????

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
3,761,821 unikalne wizyty