Ostatnio dodane fotki

Abu Cardinal
Abu Cardinal
Abu Cardinal C3, C4, C4X, C5
Insygnia nieznane

Strony partnerskie

Nasz Banner

Stare Kołowrotki

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście online: 2

· Użytkownicy online:

· Łącznie użytkowników: 385

· Najnowszy użytkownik: ocetu

Zobacz temat

Drukuj temat
Grzegorz
W dniu 25.08.2018 w miejscowości Golińsk na Dolnym Śląsku odbyły się pierwsze ogólnopolskie zawody wędkarskie retro.
starekolowrotki.pl/upload_img/31896_FB_IMG_1557605897577.jpg

Atmosfera spotkania wspaniała i choć rybki nie za bardzo chciały współpracować z wędkującymi, to jak na pierwszy raz nikt nie narzekał.
starekolowrotki.pl/upload_img/41823_FB_IMG_1557605903377.jpg
starekolowrotki.pl/upload_img/30742_FB_IMG_1557605893061.jpg

Arek Pawlak
Organizowaliśmy też przy okazji zlotów i wystaw starych kołowrotków wędkarskich.

starekolowrotki.pl/upload_img/73859_20190512_103207.jpg

Zweitakter
To był oficjalny Patronat Radwańskich?
Przeleżałem pod śniegiem 60 lat i nowoczesność do mnie nie przemawia Uśmiech

Arek Pawlak
Nie. Po prostu co roku wrzucaliśmy inne logo do środka. W pierwszych była żaba na liściu.

Ramzes
Ogólnopolskie z ograniczeniem do 40 zawodników. Nigdzie też nie widziałem ogłoszenia w tej kwestii...
A swoją drogą nasze Retro też było OK.

Arek Pawlak
Podobnie jak kilka lat temu wędkarze studenci zrobili sobie jaja i na zawody na Bukówkę przywieźli kolegę ze studiów - Murzyna. Chłopak pierwszy raz wędkę w ręku trzymał. Media się rozpisywały o odsadzie i randze imprezy, a nazwę zawodów zmieniono na Międzynarodowe Zawody Zielony Szczupak BukówkiSzeroki uśmiech

Cezary
Dobrze że nie "Międzynarodowe Zawody Czarny Szczupak Bukówki"Uśmiech
Arek zdradzisz jak poszło koledze na zawodach?

Cezary
A tak swoją drogą jak Wy oceniacie sens organizowania zawodów retro?
Powiem szczerze osobiście mam mieszane uczucia po naszych zawodach. Na początku duże zaangażowanie i chęć stworzenia fajnej imprezy, ostatecznie wyszło jak zawsze. Z sobotniej imprezy przy uczestnictwie tylu osób w niedzielę wypływają dwie łódki, wielka szkoda.

Zweitakter
Nie wiem nie znam się ale trochę racji Cezar ma, od paru lat mnie nęka większy spocik bambusowo-katuszkowy ale chętnych brakBezradny
Przeleżałem pod śniegiem 60 lat i nowoczesność do mnie nie przemawia Uśmiech

Arek Pawlak
Cezary napisał(a):

Z sobotniej imprezy przy uczestnictwie tylu osób w niedzielę wypływają dwie łódki, wielka szkoda.

To miałoby sens, gdyby zorganizować zlot i zawody tylko retro.
Wyszło słabo, bo bankiet po normalnych zawodach skończył się nad ranem. Rano to ja miałem Retro-Kaca...

Tetryk I
Arek Pawlak napisał(a):

Cezary napisał(a):

Z sobotniej imprezy przy uczestnictwie tylu osób w niedzielę wypływają dwie łódki, wielka szkoda.

To miałoby sens, gdyby zorganizować zlot i zawody tylko retro.
Wyszło słabo, bo bankiet po normalnych zawodach skończył się nad ranem. Rano to ja miałem Retro-Kaca...

Tak jak większość uczestników Moran Szczupak Cup. Dlatego obsada zawodów retro imponująca nie była, niestety.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
4,179,428 unikalne wizyty