Tytuł: STARE KOŁOWROTKI - Forum Kolekcjonerów Zabytkowych Kołowrotków Wędkarskich :: Regulamin forum

Dodane przez Arek Pawlak dnia 25.10.2013 16:48
#1

Forum jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników.

Każdy użytkownik, rejestrując się, jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem. Jego nieznajomość nie będzie powodem do zmniejszania kary w przypadku jego złamania.

1. Forum "STARE KOŁOWROTKI" jest umieszczone na stronie o adresie www.starekolowrotki.pl i dalsze odniesienia regulaminu do tej nazwy, dotyczą tylko tego adresu url.

2. Użytkownik ma prawo do jednorazowej rejestracji w serwisie STARE KOŁOWROTKI.

3. Zabronione jest użycie w nazwie użytkownika, jak i używanie w treści postów i komentarzy słów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe, antysemickich, rasistowskich i obrażających uczucia religijne. Osoby obrażające w jakikolwiek sposób innych użytkowników, będą natychmiast usuwane z serwisu.

4. Zakazane jest umieszczanie treści niezgodnych z prawem lub łamiących prawa autorskie, a także treści naruszających normy moralno-społeczne.

5. Zabrania się umieszczania w treści jawnej i ukrytej reklamy, pornografii, jak również przekierowania na strony z takimi treściami.

6. Postaraj się pisać poprawnie. Pamiętaj - pisząc poprawnie pokazujesz szacunek dla innych użytkowników, oszczędzasz czas moderatorów. Nie pisz postów dużymi literami.

7. Zanim założysz nowy temat, przeszukaj forum w poszukiwaniu odpowiedzi.

8. Pisząc nową wiadomość umieść ją w odpowiednim dziale.

9. Nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach.

10. Zakładając nowy temat nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść.

11. Precyzyjnie formułuj pytania.

12. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką forum lub naruszających normy społeczne.

13. Administratorzy i moderatorzy mają prawo do edycji, zmiany, zamknięcia, a nawet usunięcia tematu lub wpisu bez ostrzeżenia.

14. Serwis STARE KOŁOWROTKI nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników treści na forum. W przypadku wykrycia treści naruszających prawa osób trzecich, ewentualne roszczenia należy kierować do osoby zamieszczającej te treści na łamach serwisu.

15. Materiały zamieszczone przez użytkowników w serwisie stanowią jego integralną całość i nie będą usunięte po zablokowaniu konta użytkownika.

16. Regulamin dotyczący zamieszczania zdjęć , jest dostępny poniżej.

Edytowane przez Arek Pawlak dnia 01.01.1970 01:00