Tytuł: STARE KOŁOWROTKI - Forum Kolekcjonerów Zabytkowych Kołowrotków Wędkarskich :: Regulamin forum

Dodane przez Arek Pawlak dnia 25.10.2013 16:48
#1

REGULAMIN FORUM


Forum jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym, jak również przekazanych w okresie późniejszym w postaci postów, zdjęć, linków, plików i innych załączników. Twoje prawa odnośnie RODO dostępne są w zakładce "Polityka prywatności" w nawigacji na stronie głównej. Żądania stojące w sprzeczności z poniższym regulaminem nie będą przyjęte.

1. Forum "STARE KOŁOWROTKI" jest umieszczone na stronie o adresie www.starekolowrotki.pl i dalsze odniesienia regulaminu do tej nazwy, dotyczą tylko tego adresu url.

2. Użytkownik ma prawo do jednorazowej rejestracji w serwisie STARE KOŁOWROTKI.

3. Zabronione jest użycie w nazwie użytkownika, jak i używanie w treści postów i komentarzy słów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe, antysemickich, rasistowskich i obrażających uczucia religijne. Osoby obrażające w jakikolwiek sposób innych użytkowników, będą natychmiast usuwane z serwisu.

4. Zakazane jest umieszczanie treści niezgodnych z prawem lub łamiących prawa autorskie, a także treści naruszających normy moralno-społeczne.

5. Zabrania się umieszczania w treści jawnej i ukrytej reklamy, pornografii, jak również przekierowania na strony z takimi treściami.

6. Postaraj się pisać poprawnie. Pamiętaj - pisząc poprawnie pokazujesz szacunek dla innych użytkowników, oszczędzasz czas moderatorów. Nie pisz postów dużymi literami.

7. Zanim założysz nowy temat, przeszukaj forum w poszukiwaniu odpowiedzi.

8. Pisząc nową wiadomość umieść ją w odpowiednim dziale.

9. Nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach.

10. Zakładając nowy temat nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść.

11. Precyzyjnie formułuj pytania.

12. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką forum lub naruszających normy społeczne.

13. Administratorzy i moderatorzy mają prawo do edycji, zmiany, zamknięcia, a nawet usunięcia tematu lub wpisu bez ostrzeżenia.

15. Forum "STARE KOŁOWROTKI" jest moderowane. Administrator nie ponosi jednak żadnej odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników treści na forum, których nie zdążył wymoderować lub nie posiadał na daną chwilę wiedzy, że dana treść jest niewłaściwa lub naruszająca prawo. W przypadku wykrycia treści naruszających prawa osób zarejestrowanych na forum lub osób trzecich, można wnioskować o ich usunięcie. Ewentualne roszczenia należy kierować do osoby zamieszczającej te treści na łamach serwisu.

16. Materiały zamieszczone przez użytkowników w serwisie stanowią jego integralną całość i nie będąc danymi osobowymi w świetle Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) nie będą usunięte na żądanie użytkownika.

17. Regulamin dotyczący zamieszczania zdjęć, jest dostępny poniżej.

Edytowane przez Arek Pawlak dnia 01.01.1970 01:00