Tytuł: STARE KOŁOWROTKI - Forum Kolekcjonerów Zabytkowych Kołowrotków Wędkarskich :: Regulamin forum

Dodane przez Arek Pawlak dnia 25.10.2013 16:56
#2

REGULAMIN DZIAŁU GALERIA
oraz zasady dodawania zdjęć do blogów i forum1. Forum "STARE KOŁOWROTKI" jest umieszczone na stronie o adresie www.starekolowrotki.pl i dalsze odniesienia regulaminu do tej nazwy, dotyczą tylko tego adresu url.

2. Każdy zarejestrowany użytkownik forum tematycznego "STARE KOŁOWROTKI" posiada możliwość zgłaszania zdjęć do albumów tematycznych w dziale GALERIA ZDJĘĆ oraz zamieszczania zdjęć w katalogu kołowrotków oraz odpowiednich tematach forum.

3. Użytkownik forum tematycznego "STARE KOŁOWROTKI", dodający zdjęcie do galerii lub zamieszczając je na forum, zobowiązany jest do przestrzegania ustawy o prawach autorskich oraz Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO), tzn. zamieszczone zdjęcie musi być jego własnością, lub musi on posiadać zgodę autora zdjęcia na bezterminową publikację zamieszczonego zdjęcia na łamach forum "STARE KOŁOWROTKI". Jednocześnie użytkownik zamieszczając zdjęcie, zgadza się na bezterminową publikację zamieszczonych przez niego zdjęć na łamach tego serwisu oraz republikację tych materiałów na stronach serwisów społecznościowych przynależnych do forum "STARE KOŁOWROTKI".

4. Wypełniając formularz zgłoszeniowy zdjęcia do Galerii, należy wybrać odpowiedni do tematyki zdjęcia album, dodać tytuł zdjęcia, oraz opis okoliczności złowienia, łowisko, wymiar, wagę itp.

5. Zgłoszone zdjęcie przed dodaniem do Galerii zostanie zweryfikowane przez administratora pod kątem regulaminu i w przypadku pomyślnej weryfikacji dodane do GALERII ZDJĘĆ. Zdjęcia dodane do katalogu i forum będą po ich zamieszczeniu weryfikowane przez administrację pod kątem niniejszego regulaminu.

6. Zdjęcia do forum wolno dodawać tylko po uprzednim ich zapisaniu w galerii lub poprzez wewnętrzny hosting zdjęć. Zamieszczanie zdjęć z innych serwisów jest zabronione. Zdjęcia niezgodne z tym punktem będą usuwane przez administrację.

7. Akceptowane będą tylko zdjęcia dobrej jakości, estetyczne, nie łamiące norm, praw osób trzecich i ogólnie przyjętego dobrego smaku.

8. Administrator ma prawo zmienić docelowy album zdjęcia, odstąpić od akceptacji w przypadku zdjęcia niezgodnego z regulaminem lub usunąć je z galerii ogólnej, galerii bloga lub z forum.

9. Użytkownicy mają prawo dokonywać oceny zdjęć i umieszczać pod nimi komentarze.

10. Komentarze pod zamieszczonymi zdjęciami o treści:: - obraźliwej, - niecenzuralnej, - niezgodnej z prawem, - stanowiącej reklamę, lub ofertę kupna - sprzedaży, będą usuwane przez administrację, łącznie z wyciągnięciem konsekwencji dyscyplinarnych w stosunku do osób je zamieszczających.

11. Regulamin działu GALERIA oraz zasady dodawania zdjęć do blogów i forum wchodzą w życie z dniem ogłoszenia.

Edytowane przez Arek Pawlak dnia 01.01.1970 01:00